Informace: +420 571 643 229 | online podatelna | online dotaz

Nabídka práce - „Údržbář – řidič“

Obec Prostřední Bečva přijme pracovníka na pozici „Údržbář – řidič“

Náplň práce:

• Údržba zeleně, úklid veřejných prostranství.

• Údržba objektů a majetku obce.

• Drobné stavební práce.

• Opravy technického zařízení budov.

• Řízení, údržba a běžné opravy obecních vozidel a strojů.

Požadujeme:

• Řidičský průkaz sk. B.

• Manuální zručnost.

• Samostatnost, spolehlivost, pracovitost, pečlivost.

Nabízíme:

• 5 týdnů dovolené

• Stravenky, FKSP

• stabilní pracovní prostředí

Náležitosti k přihlášce

• Jméno, příjmení, datum a místo narození, adresa trvalého bydliště, telefonní kontakt.

• Strukturovaný životopis s uvedením dosavadních pracovních zkušeností a dosaženého vzdělání.

• Originál nebo ověřená kopie výpisu z Evidence rejstříků trestů ne starší 3 měsíce.

• Souhlas se zpracováním osobních údajů dle 101/2000 Sb.

Přihlášku se všemi náležitostmi doručte do 13. září na Obecní úřad v uzavřené obálce označenou „Výběrové řízení „Údržbář-řidič“ nebo zašlete emailem na: starosta@prostrednibecva.cz.

Fotogalerie