Informace: +420 571 643 229 | online podatelna | online dotaz

Nabídka práce - PROVOZNÍ - Kemp pod Pustevnami

Do Kempu Pod Pustevnami hledáme provozní.

Náplň práce:

-         Vyhledávání zákazníků

-         Propagace

-         Zajištění chodu kempu a bufetu

-         Objednávky zboží

-         Vyřizování rezervací ubytování a kontrola plateb

-         Správa webových a FB stránek

-         Organizace brigádníků

Požadujeme:

-         Chuť pracovat s lidmi

-         Středoškolské vzdělání s maturitou

-         Praxe v oboru cestovní ruch a gastro výhodou

-         Zkušenost práce na vedoucí pozici

-         Profesionální přístup a spolehlivost

-         Flexibilitu a samostatnost

-         Řidičský průkaz skupiny B

-         Nástup dle dohody

Nabízíme:

-         Flexibilní pracovní dobu

-         Plat až 31 000,- Kč

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na email: starosta@prostrednibecva.cz, případně přineste osobně na podatelnu OÚ. Uzávěrka přihlášek je 15. 4. 2022 ve 12 hodin. Do předmětu napište „Práce v Kempu – provozní“.

Fotogalerie